| Greutate | 1455-1515 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4579 × 1866 × 1617 mm |
| Wheelbase | 2670 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 1.5 Turbo – 181PS |
| Transmisie | CVT |
| Model | Startup, Standard, Upgrade, Elegance |
| Marca Origine | China, United Kingdom |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Compact |
MG MG ONE
Interval de prețuri: $17,645 până la $22,883
All videos and pics are copyrighted by SAIC Group.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.