| Greutate | 1738-1798 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4592 × 1879 × 1628 mm |
| Wheelbase | 2734 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 2.0 Turbo – 254PS, 2.0 Turbo – 265PS, 1.5 Turbo – 150PS |
| Transmisie | 8-AT, 3-DHT |
| Modul Drive | 2WD, 4WD |
| Model | Glory Pro, Glory Halo, Explore, EM-P |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | 4WD, FWD |
| Expenditure | Luxury, Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Intermediate |
| Battery Capacity - kWh | None, 17.7 – kWh |
| Electric Motor | Single – 136PS, None |
Lynk&Co 05
Interval de prețuri: $30,576 până la $38,760
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.