| Greutate | 2520 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 5218 × 1998 × 1800 mm |
| Wheelbase | 3105 mm |
| Model Year | 2023, 2022 |
| Engine | 1.5 Turbo – 154PS |
| Battery Capacity | 42.6 – kWh |
| Electric Motor | Dual – 449PS |
| Modul Drive | AWD |
| Model | Pro, Max |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | AWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Li Auto L9
Interval de prețuri: $64,632 până la $69,143
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.