| Greutate | 995-1190 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 3620 × 1652 × 1605 mm |
| Wheelbase | 2400 mm |
| Model Year | 2023 |
| Battery Capacity | 21.6 – kWh, 31.9 – kWh, 41.3 – kWh |
| Electric Motor | Single – 54PS, Single – 75PS, Single -109PS |
| Model | 200 Lite Comfort, 301 Lite Comfort, 301 Color Comfort, 403 Lite Comfort, 403 Smart Comfort |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | Hatchback |
| Modul Drive | FWD |
| Expenditure | Budgeted, Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Economy and Small |
Leapmotor T03
Interval de prețuri: $9,008 până la $13,519
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.