| Greutate | 2150-2432 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4904 × 1988 × 1669 mm |
| Wheelbase | 2950 mm |
| Model Year | 2023 |
| Battery Capacity – kWh | NCM-71kWh, NCM-90kWh, NCM-100kWh |
| Electric Motor | Single-314PS, Single-340PS, Single-515PS, Dual-787PS |
| Modul Drive | RWD, AWD |
| Model | Max Standard, Max Long Range, Max Extended Long Range, Max Performance |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | AWD, RWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Full Size and Executive |
IM LS6
Interval de prețuri: $34,571 până la $43,895
All videos and pics are copyrighted by IM Auto Technology Limited.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.























Recenzii
Nu există recenzii până acum.