| Greutate | 1945-2060 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4981 × 1953 × 1722 mm |
| Wheelbase | 2863 mm |
| Model Year | 2022 |
| Engine | 2.0 Turbo – 237PS |
| Transmisie | 9-AT |
| Modul Drive | 2WD, 4WD |
| Model | Prestige 7 Seater, Flagship 7 Seater, Flagship 6 Seater, Avenir 6 Seater |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | 4WD, FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Marca Origine | United States |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Buick Enclave
Interval de prețuri: $49,089 până la $58,910
All pics are copyrighted by SGM.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.





















Recenzii
Nu există recenzii până acum.