| Greutate | 2740-2875 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 5180 × 1990 × 1480 mm |
| Wheelbase | 3125 mm |
| Grupul motopropulsor | PHEV 2.0T 207PS, BEV |
| Battery Capacity | LFP -38.5kwh, LFP – 100kwh |
| Electric Motor | Trio – 870PS, Trio – 966PS |
| Model | 1100 Pro, 1100 Max, 1100 Ultra, 1100 Max First Edition, 1100 Ultra Edition, 630 Pro, 630 Max |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | Hatchback |
| Modul Drive | AWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Denza Z9GT
Interval de prețuri: $50,346 până la $62,376
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.













Recenzii
Nu există recenzii până acum.