| Greutate | 1755-1810 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4905 × 1910 × 1480 mm |
| Wheelbase | 2900 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 1.5L – 95PS, EV |
| Battery Capacity | 28.4 – kWh, 58.1 – kWh |
| Modul Drive | RWD |
| Model | 200 Air, 200 Pro, 200 Max, 515 Air, 515 Pro |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | Sedan |
| Modul Drive | RWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Changan Qiyuan A07
Interval de prețuri: $23,444 până la $26,602
All videos and pictures are copyrighted by Changan Auto Group.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.