| Greutate | 2155-2330 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4830 × 1925 × 1620 mm |
| Wheelbase | 2930 mm |
| Model Year | 2024 |
| Battery Capacity - kWh | LFP-71.8kwh, LFP-80.64kwh |
| Electric Motor | Single-213PS, Single-313PS, Dual-530PS |
| Modul Drive | AWD, RWD |
| Model | 550 Standard, 610 Long Range, 610 Smart, 550 AWD Smart |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Full Size and Executive |
BYD Sealion07 EV
Interval de prețuri: $28,541 până la $36,060
All videos and pics are copyrighted by BYD Auto Industrial Group.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.

























Recenzii
Nu există recenzii până acum.