| Greutate | 1800-1910 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4685 × 1854 × 1660 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 2775 mm |
| Grupul motopropulsor | REEV 1.5L-101PS, BEV |
| Battery | LFP-62.268Kwh, LFP-74.96/75.26Kw, LFP-29.165Kwh |
| Electric Motor | Single-204PS, Single-224PS, Single-245PS |
| Model | 530 Standard, 530 Upgrade, 650 Standard, 650 Upgrade, 210 Standard, 210 Upgrade |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | FWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Compact |
AION i60
Interval de prețuri: $17,972 până la $22,228
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.