| Greutate | 1600-1539 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4655 × 1890 × 1664 mm |
| Wheelbase | 2765 mm |
| Model Year | 2023, 2022 Plus |
| Engine | 1.5 Turbo – 188PS, 1.5 Turbo – 181PS |
| Transmisie | 7-DCT, 6-MT |
| Model | Comfort, Upgrade, Deluxe, Prestige, Flagship, Comfort, Boon, Prestige, Premium |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisie | Automatic, Manual |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Intermediate |
Roewe RX5
Interval de prețuri: $16,352 până la $25,518
All videos and pics are copyrighted by SAIC Group.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.