| Greutate | 1715-1807 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4710 × 1810 × 1690 mm |
| Wheelbase | 2785 mm |
| Model Year | 2022 DM-i |
| Engine | 1.5L – 110PS |
| Transmisie | E-CVT |
| Battery Capacity - kWh | 8.3 – kWh, 18.3 – kWh |
| Model | 51Km Deluxe, 51Km Prestige, 105Km Splendor, 105Km Flagship, 105Km Executive |
| Tipul de vehicul | MiniVan |
| Modul Drive | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Marca Origine | China |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Intermediate |
BYD SONG Max PHEV
Interval de prețuri: $22,226 până la $26,286
All videos and pics are copyrighted by BYD Auto Industrial Corp.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.