| Greutate | 1630-1715 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4430 × 1880 × 1520 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 2735 mm |
| Battery | LFP-56.2kWh, LFP-67.1KWh |
| Electric Motor | Single – 180PS, Single -218PS |
| Model | 515 Plus, 515 Pro, 515 Max, 605 Pro, 605 Max |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | Coupe |
| Modul Drive | RWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Compact |
Leapmotor Lafa5
Interval de prețuri: $16,008 până la $19,937
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.
S-ar putea să-ți placă și…

Leapmotor C11
Interval de prețuri: $22,376 până la $31,549 Selectează opțiunile Acest produs are mai multe variații. Opțiunile pot fi alese în pagina produsului.







Recenzii
Nu există recenzii până acum.