| Vægt | 1630-1715 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4430 × 1880 × 1520 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 2735 mm |
| Battery | LFP-56.2kWh, LFP-67.1KWh |
| Electric Motor | Single – 180PS, Single -218PS |
| Model | 515 Plus, 515 Pro, 515 Max, 605 Pro, 605 Max |
| Brand Oprindelse | China |
| Køretøjstype | Coupe |
| Kørselstilstand | RWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Compact |
Leapmotor Lafa5
Prisinterval: $16,008 til $19,937
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.
Du kunne også være interesseret i...

Leapmotor C11
Prisinterval: $22,376 til $31,549 Vælg muligheder Dette vare har flere varianter. Mulighederne kan vælges på varesiden







Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.