| Greutate | 2122-2232 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4956 × 1862 × 1537 mm |
| Wheelbase | 2965 mm |
| Model Year | 2024 |
| Battery Capacity | NCM-84.8kwh |
| Electric Motor | Single-204PS, Dual-313PS |
| Model | Air, First Edition, Pro, PRIME |
| Marca Origine | German |
| Tipul de vehicul | Sedan |
| Modul Drive | AWD, RWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Volkswagen ID.7 Vizzion
Interval de prețuri: $34,252 până la $39,515
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.













Recenzii
Nu există recenzii până acum.