| Greutate | 2555-2630 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 5293 × 1988 × 1785 mm |
| Wheelbase | 3160 mm |
| Model Year | 2024 |
| Battery Capacity | LFP – 84.5kWh, NCM – 101.5kWh |
| Electric Motor | Single – 320PS, Dual – 503PS |
| Model | 610 Long Range Pro, 702 Extended Long Range Pro, 702 Extended Long Range Max, 640 AWD Performance Max |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | MiniVan |
| Modul Drive | AWD, FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Xpeng X9
Interval de prețuri: $54,105 până la $63,128
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.



















Recenzii
Nu există recenzii până acum.