| Greutate | 2370-2460 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 5020 × 1945 × 1760 mm |
| Model Year | 2026, 2024 |
| Wheelbase | 2820 mm |
| Power | REEV-1.5T-152PS, BEV |
| Battery | LFP-37Kwh, LFP-53.4Kwh, LFP-100Kwh, LFP-38.5Kwh, LFP-42Kwh |
| Electric Motor | Single – 309PS, Dual -533PS, Single-272PS, Dual-449PS, Dual-526PS |
| Modul Drive | RWD, AWD |
| Seater | 6 Seater, 5 Seater |
| Model | Smart Drive Pro RWD, Smart Drive Pro AWD, Smart Drive Ultra RWD, Smart Drive Ultra AWD, Pro+ AWD, Max AWD, Ultra AWD, Max Long Range |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | SUV |
| Modul Drive | AWD, RWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Full Size and Executive |
AITO M7
Interval de prețuri: $37,564 până la $57,113
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.