| Weight | 1620-1660 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4665 × 1813 × 1513 mm |
| Wheelbase | 2660 mm |
| Model Year | 2024, 2022 |
| Battery Capacity - kWh | 61.1 – kWh |
| Electric Motor | Single – 177PS |
| Model | Star River, Star Cloud, Start Universe, Star Comfort, Star Comfort Plus, Mickey Kungfu |
| Brand Origin | United States |
| Vehicle Type | Wagan |
| Drive Mode | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Gear Box | Automatic |
| Powertrain | |
| Car Size | Compact |
Chevrolet Menlo
Price range: $27,504 through $29,759
All pics and videos are copyrighted by SGM.
You must be logged in to post a review.















Reviews
There are no reviews yet.