| Weight | 1625-1775 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4701 × 1883 × 1676 mm |
| Wheelbase | 2791 mm |
| Model Year | 2024, 2023 |
| Engine | 2.0 Turbo – 186PS 330TSI, 2.0 Turbo – 220PS 380TSI |
| Gear Box | 7-DSG |
| Drive Mode | 2WD, 4WD |
| Model | Power, Deluxe, Flagship, GT Deluxe, GT Flagship |
| Seater | 5 Seater, 7 Seater |
| Brand Origin | EU |
| Vehicle Type | SUV |
| Drive Mode | 4WD, FWD |
| Gear Box | Automatic |
| Expenditure | Main Stream |
| Powertrain | |
| Car Size | Intermediate |
Skoda Kodiaq
Price range: $31,411 through $39,922
All videos and pics are copyrighted by SAIC Volkswagen Automobile Limited.
You must be logged in to post a review.






Reviews
There are no reviews yet.