| Waga | 1967-2073 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5056 × 1937 × 1512 mm |
| Wheelbase | 3000 mm |
| Model Year | 2024 |
| Battery Capacity | LFP-60.7kwh, LFP-76.3kwh |
| Electric Motor | Single – 450PS |
| Model | Long Range Max, Extended Long Range Max, Limited Max |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | Sedan |
| Tryb jazdy | RWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Xpeng P7+
Zakres cen: od $28,090 do $32,902
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.



















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.