| Waga | 1986-2128 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4908 × 1952 × 1717 mm |
| Wheelbase | 2900 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 2.0 Turbo – 261PS |
| Transmisja | 8-AT |
| Tryb jazdy | 4WD |
| Model | Comfort, Relax, Astute |
| Pochodzenie marki | United States |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | 4WD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Lincoln Nautilus
Zakres cen: od $53,819 do $62,003
All videos and pics are copyrighted by Ford Automobile (China) Limited and its joint ventures, Changan Ford Auto Co., Limited
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.