| Waga | 2400-2630 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5049 × 2002 × 1731 mm |
| Wheelbase | 3060 mm |
| Model Year | 2023 |
| Battery Capacity – kWh | 77.0 – kWh, 90.0 – kWh, 100.0 – kWh |
| Electric Motor | Single – 340PS, Dual – 578PS |
| Tryb jazdy | RWD, AWD |
| Model | Urban Fit RWD, Urban Fit Pro RWD, Elite RWD, Lux RWD, Elite AWD, Lux AWD, Pro AWD |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | AWD, RWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Full Size and Executive |
IM LS7
Zakres cen: od $47,436 do $75,262
All videos and pics are copyrighted by IM Auto Technology Limited.
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.