| Waga | 1325 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4710 × 1795 × 1455 mm |
| Wheelbase | 2670 mm |
| Model Year | 2022, 2024 |
| Engine | 1.5 Turbo – 181PS |
| Transmisja | 7-DCT |
| Model | Cool Champion, Cool Switching, Cool Thunder, Cool Wind Chasing |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | Sedan |
| Tryb jazdy | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Compact |
Geely Binray
Zakres cen: od $14,699 do $17,972
All videos and pics are copyrighted by Zhejiang Geely Holding Co., Ltd
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.