| Waga | 1945-2060 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4981 × 1953 × 1722 mm |
| Wheelbase | 2863 mm |
| Model Year | 2022 |
| Engine | 2.0 Turbo – 237PS |
| Transmisja | 9-AT |
| Tryb jazdy | 2WD, 4WD |
| Model | Prestige 7 Seater, Flagship 7 Seater, Flagship 6 Seater, Avenir 6 Seater |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | 4WD, FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Pochodzenie marki | United States |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Buick Enclave
Zakres cen: od $49,089 do $58,910
All pics are copyrighted by SGM.
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.





















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.