| Waga | 2075 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4865 × 1948 × 1690 mm |
| Wheelbase | 2890 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 1.5 Turbo – 170PS |
| Transmisja | 6 Shift 3-DHT |
| Battery Capacity - kWh | 28.39 – kWh |
| Electric Motor | Single – 150PS |
| Model | 135Km Comfort, 135Km Joy, 135Km Leading, 135Km Cool |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Changan UNI-K PHEV
Zakres cen: od $28,256 do $32,466
All videos and pictures are copyrighted by Changan Auto Group.
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.