| Waga | 1890 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1995 × 1940 × 1495 mm |
| Wheelbase | 2920 mm |
| Model Year | 2025 |
| Battery | LFP-60.5Kwh |
| Electric Motor | Single – 184PS |
| Model | Deluxe |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | Sedan |
| Tryb jazdy | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Full Size and Executive |
BYD e9
$25,534
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.