| Waga | 1490-1525 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4692 × 1794 × 1626 mm |
| Wheelbase | 2796 mm |
| Model Year | 2021 |
| Engine | 1.3 Turbo – 163PS |
| Transmisja | 6-AT |
| Model | Elite, Deluxe, Prestige |
| Typ pojazdu | MiniVan |
| Tryb jazdy | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Pochodzenie marki | United States |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Intermediate |
Buick GL6
Zakres cen: od $24,536 do $27,810
All pics and videos are copyrighted by SGM.
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.