| Waga | 1006 kg |
|---|---|
| Wymiary | 3381 × 1685 × 1721 mm |
| Wheelbase | 2110 mm |
| Model Year | 2023 |
| Battery Capacity - kWh | 28.1 – kWh |
| Electric Motor | Single – 68PS |
| Model | Flagship, Premium |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | FWD |
| Expenditure | Budgeted, Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Pochodzenie marki | China |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Economy and Small |
Baojun Yueye
Zakres cen: od $12,000 do $13,504
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.