| Waga | 1800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4500 × 1870 × 1655 mm |
| Wheelbase | 2820 mm |
| Model Year | 2023 |
| Battery Capacity | 58.86 – kWh |
| Electric Motor | Single – 163PS |
| Model | Family Edition, Family Pro, Parent-Child, Parent-China Pro |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | MiniVan |
| Tryb jazdy | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Intermediate |
ARCFOX Koalas
Zakres cen: od $19,820 do $25,534
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.