| Waga | 2121-2194 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4685 × 1900 × 1625 mm |
| Wheelbase | 2775 mm |
| Układ napędowy | PHEV 1.5T 154PS, BEV |
| Model Year | 2024 |
| Battery Capacity | LFP-15.2kWh, LFP-30.3kWh, LFP-61.2kwh, LFP-62.3kwh |
| Electric Motor | Single – 163PS, Single – 218PS |
| Model | 110 Pro, 205 Air, 205 Pro, 205 Plus, 205 Max, 518 Air, 518 Pro |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Compact |
Aeolus L7
Zakres cen: od $16,526 do $23,594
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.