| Waga | 1500-1575 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4730 × 1870 × 1720 mm |
| Wheelbase | 2786 mm |
| Model Year | 2023 Comfort, 2022, 2022 Blue Whale |
| Engine | 1.5 Turbo – 170PS, 1.5 Turbo – 188PS |
| Transmisja | 7-DCT, 6-MT |
| Model | Family Joy, Comfort, Prestige, Navi, Comfort, Deluxe, Prestige, Deluxe, Prestige, Premium, TOP, Geeker Flagship, Geeker Navi |
| Seater | 5 Seater, 7 Seater |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisja | Automatic, Manual |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Intermediate |
Changan Oshan X7 PLUS
Zakres cen: od $13,078 do $21,917
All videos and pics are copyrighted by Changan Auto Group.
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.