| Waga | 1719-1880 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4820 × 1930 × 1699 mm |
| Wheelbase | 2820 mm |
| Model Year | 2026, 2025 |
| Engine | 2.0T-254PS, 2.0T-261PS |
| Transmisja | 8-AT, 7-DCT |
| Tryb jazdy | 2WD, 4WD |
| Seater | 5 Seater, 7 Seater |
| Model | Deluxe, Prestige, Navi, Comfort, Lux, Glory, Prestige, Flagship, Premium, Black Knight |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | 4WD, FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Intermediate |
Chery Tiggo 9
Zakres cen: od $24,209 do $33,375
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.