| Waga | 1535-1575 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4755 × 1804 × 1530 mm |
| Wheelbase | 2700 mm |
| Model Year | 2022 |
| Battery Capacity - kWh | 51.8 – kWh, 52.7 – kWh |
| Electric Motor | Single – 136PS, Single – 204PS |
| Model | EV Pro Mobility Edition Lithium-iron Phosphate Battery, EV Pro Mobility Edition Ternary Lithium Battery, EV Pro Taxi Edition Lithium-iron Phosphate Battery, EV Pro Taxi Edition Ternary Lithium Battery |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | Sedan |
| Tryb jazdy | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Compact |
Geely Emgrand EV
Zakres cen: od $24,030 do $25,534
All videos and pics are copyrighted by Zhejiang Geely Holding Co., Ltd
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.