| Paino | 1535-1575 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4755 × 1804 × 1530 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2700 mm |
| Model Year | 2022 |
| Battery Capacity - kWh | 51.8 – kWh, 52.7 – kWh |
| Electric Motor | Single – 136PS, Single – 204PS |
| Model | EV Pro Mobility Edition Lithium-iron Phosphate Battery, EV Pro Mobility Edition Ternary Lithium Battery, EV Pro Taxi Edition Lithium-iron Phosphate Battery, EV Pro Taxi Edition Ternary Lithium Battery |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | Sedan |
| Ajotila | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Compact |
Geely Emgrand EV
Hintaluokka: $24,585 - $26,123
All videos and pics are copyrighted by Zhejiang Geely Holding Co., Ltd
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.