| Waga | 1715-1807 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4710 × 1810 × 1690 mm |
| Wheelbase | 2785 mm |
| Model Year | 2022 DM-i |
| Engine | 1.5L – 110PS |
| Transmisja | E-CVT |
| Battery Capacity - kWh | 8.3 – kWh, 18.3 – kWh |
| Model | 51Km Deluxe, 51Km Prestige, 105Km Splendor, 105Km Flagship, 105Km Executive |
| Typ pojazdu | MiniVan |
| Tryb jazdy | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Pochodzenie marki | China |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Intermediate |
BYD SONG Max PHEV
Zakres cen: od $22,226 do $26,286
All videos and pics are copyrighted by BYD Auto Industrial Corp.
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.