–
Jetour X70
Zakres cen: od $17,498 do $24,536
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
| Waga | 1481-1536 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4749 × 1900 × 1720 mm |
| Wheelbase | 2745 mm |
| Model Year | 2025 |
| Engine | 1.5T-156PS |
| Transmisja | 6-MT, 6-DCT |
| Tryb jazdy | 2WD |
| Seater | 5-Seater, 7-Seater |
| Model | Exceed, Exceeding Pro, Prestige Comfort, Classic |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Intermediate |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.