| Waga | 1925-2005 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4920 × 1900 × 1760 mm |
| Wheelbase | 2930 mm |
| Model Year | 2024 |
| Engine | 2.0L – 140PS |
| Transmisja | 2-DHT |
| Model | Glory Smart Drive, Glory |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | MiniVan |
| Tryb jazdy | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Trumpchi E8
Zakres cen: od $27,302 do $29,430
All pics and videos are copyrighted by GAC group.
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.



















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.