| Waga | 1240-1320 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4350 × 1750 × 1610 mm |
| Wheelbase | 2550 mm |
| Model Year | 2022, 2023 |
| Engine | 1.5L – 99PS, 1.5Turbo – 147PS |
| Transmisja | CVT, 6-MT |
| Model | Smooth, Freedom, Ease, Playful, Comfort, Tide Playful, Tide Cool |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | FWD |
| Expenditure | Budgeted, Main Stream |
| Transmisja | Automatic, Manual |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Economy and Small |
Wuling Star Racing
Zakres cen: od $9,297 do $14,208
All videos and pics are copyrighted by SAIC Group.
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.