| Waga | 2595-2710 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4785 × 1930 × 1625 mm |
| Wheelbase | 2880 mm |
| Układ napędowy | 1.5T-152PS REEV, BEV |
| Battery Capacity | NCM – 42kwh, LFP – 83kwh |
| Electric Motor | Single – 272PS, Dual – 496PS |
| Model | Ultra RWD, Ultra RWD REEV, Ultra AWD REEV |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | AWD, RWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Intermediate |
AITO M5
Zakres cen: od $34,556 do $37,564
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.
Może spodoba się również…

AITO M7
Zakres cen: od $37,564 do $57,113 Wybierz opcje Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.