| Waga | 2292-2340 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4849 × 1995 × 1697 mm |
| Wheelbase | 2915 mm |
| Model Year | 2023 |
| Battery Capacity | 75 – kWh, 100 – kWh |
| Electric Motor | Dual – 490PS |
| Tryb jazdy | AWD |
| Model | 75 – kWh, 100 – kWh |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | AWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Full Size and Executive |
NIO EC6
Zakres cen: od $53,835 do $62,556
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.