| Weight | 1315-1335 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4664 × 1786 × 1472 mm |
| Wheelbase | 2700 mm |
| Model Year | 2023, 2022 |
| Engine | 1.5 Turbo – 184PS |
| Overføring | CVT |
| Model | Ease, Comfort, GS Hunting Wind, GS Blast, 532T Motion, 533T Comfort, 533T Fun |
| Kjøretøytype | Sedan |
| Kjøremodus | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Overføring | Automatic |
| Varemerke Opprinnelse | United States |
| Drivlinje | |
| Car Size | Intermediate |
Buick Verano Pro
Price range: $21,099 through $26,009
All pics and videos are copyrighted by SGM.
You must be logged in to post a review.











Reviews
There are no reviews yet.