| Weight | 1277 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4312 × 1785 × 1545 mm |
| Wheelbase | 2612 mm |
| Model Year | 2022 |
| Engine | 1.2 Turbo – 136PS 230THP |
| Overføring | 6-DCT |
| Model | THE ONE |
| Varemerke Opprinnelse | France |
| Kjøretøytype | SUV |
| Kjøremodus | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Overføring | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Compact |
Peugeot 2008
$16,319
All videos and pics are copyrighted by Dongfeng Peugeot Auto Limited.
You must be logged in to post a review.






Reviews
There are no reviews yet.