| Weight | 2380-2515 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4950 × 1935 × 1670 mm |
| Wheelbase | 3000 mm |
| Model Year | 2025 |
| Battery | LFP-87.3Kwh |
| Electric Motor | Single-340PS, Dual-544PS |
| Model | Standard |
| Varemerke Opprinnelse | China |
| Kjøretøytype | SUV |
| Kjøremodus | AWD, RWD |
| Expenditure | Luxury |
| Overføring | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Li Auto i6
Price range: $40,888 through $44,162
You must be logged in to post a review.















Reviews
There are no reviews yet.