| Weight | 1660-1790 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4655 × 1900 × 1668 mm |
| Wheelbase | 2770 mm |
| Engine | 1.5 Turbo – 169PS, 2.0 Turbo – 252PS |
| Overføring | 7-DCT, 8-AT |
| Model | Brave, Kind, Good For, Promising |
| Varemerke Opprinnelse | China |
| Kjøretøytype | SUV |
| Kjøremodus | AWD, FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Overføring | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Intermediate |
Hongqi HS3
Price range: $23,865 through $32,049
You must be logged in to post a review.






Reviews
There are no reviews yet.