| Weight | 2200-2400 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4988 × 1975 × 1710 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 3000 mm |
| Drivlinje | REEV 1.5T-156PS, BEV |
| Battery | LFP-41.16Kwh, LFP-70.01Kwh, NCM-100.26Kwh |
| Electric Motor | Single-309PS, Dual-513PS, Single-313PS, Dual-480PS |
| Kjøremodus | AWD, RWD |
| Model | Max, EMB Ultra, Ultra |
| Varemerke Opprinnelse | China |
| Kjøretøytype | SUV |
| Expenditure | Luxury |
| Overføring | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Exceed EX7
Price range: $32,720 through $43,196
All videos and pics are copyrighted by Chery Group.
You must be logged in to post a review.

















Reviews
There are no reviews yet.