| Weight | 1810 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4639 × 1880 × 1640 mm |
| Wheelbase | 2810 mm |
| Model Year | 2020 |
| Battery Capacity | 61.34 – kWh |
| Electric Motor | Single – 190PS |
| Model | Gravitational Wave, Quantum Wave, Spatial Curvature, Quantum Wave Customized, Spatial Curvature Customized |
| Varemerke Opprinnelse | China |
| Kjøretøytype | SUV |
| Kjøremodus | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Overføring | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Intermediate |
Bestune E01
Price range: $29,594 through $34,406
You must be logged in to post a review.






Reviews
There are no reviews yet.