| Paino | 2525 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 5018 × 1999 × 1545 mm (millimetri) |
| Wheebase | 3005 mm |
| Model Year | 2025 |
| Battery | NCM-100Kwh |
| Electric Motor | Four-1265PS |
| Ajotila | AWD |
| Model | FR 100Kwh |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | Roadster |
| Ajotila | AWD |
| Expenditure | Luxury |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Zeekr 001 FR
$125,873
All videos and pics are copyrighted by Zhejiang Zeekr Intelligence Technology Co., Limited.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.



















Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.