| Paino | 3595 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 5400 × 2049 × 1921 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 3050 mm |
| Model Year | 2025 |
| Voimansiirto | 2.0T-272PS REEV |
| Battery | LFP-55.53Kwh |
| Electric Motor | Quadruple-1197PS |
| Model | Tripod Cauldron |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | AWD |
| Expenditure | Luxury |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Yangwang U8L
$209,515
All videos and pics are copyrighted by BYD Auto Industrial Group.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.















Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.