| Paino | 1940-2140 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4880 × 1896 × 1450 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2998 mm |
| Model Year | 2023, 2022 |
| Battery Capacity | 70.8 – kWh, 60.2 – KWh, 86.2 – kWh, 77.9 – kWh |
| Electric Motor | Single – 267PS, Single – 276PS, Dual – 473PS |
| Ajotila | RWD, AWD |
| Model | 586E, P7i 702 Pro, P7i 702 Max, P7i 610 Max Performance, P7i 610 Roc Wing Performance, 480G, 480E, 586G, 625E |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | Sedan |
| Ajotila | AWD, RWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Xpeng P7
Hintaluokka: $31,564 - $51,113
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.