| Paino | 2420 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 5193 × 1893 × 1823 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 3070 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 2.0 Turbo – 190PS |
| Voimansiirto | 2-DHT |
| Model | PRO, Champion, MAX, Great Scholar |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | MiniVan |
| Ajotila | FWD |
| Expenditure | Luxury, Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Trumpchi E9
Hintaluokka: $49,594 - $58,617
All pics and videos are copyrighted by GAC group.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.